Prodej vozů IVECO

Je nám jedno jestli chcete kamion či užitkový vůz, není problém. Vše zařídíme a i s registrací dodáme.

IVECO je globálním producentem zásobujícím všechny kontinenty s rozsahem řad od 3 tun celkové hmotnosti přes 40ti tunové evropské soupravy, 80ti tunové Australské až k nadlimitním soupravám pro speciální transporty. Maximální hmotnost soupravy tažené jedním vozidlem je až 275 tun.

 

Jaké druhy vozů dodáváme

IVECO NEW DAILY 2014

IVECO DAILY

Odolný jako náklaďák, ovladatelný jako dodávka : Je obratný ve městě a rychlý mimo město. S jednoduchou nebo dvojitou montáží kol na zadní nápravě je určen pro tvrdou práci.
Mimořádně důležitá pro práce ve stavebním sektoru je verze s kabinou pro pracovní týmy (Crew Cab), se 6 sedadly + řidič. Na řízení nového Daily stačí řidičský průkaz typu B (vozidlo s celkovou hmotností do 3,5 tuny).

Nový furgon Daily disponuje veškerou potřebnou výbavou, aby zvládl všechny úkoly a cesty ekologickým a efektivním způsobem − díky 9 verzím motorů (od 106 do 205 HP), nejširší nabídce celkových hmotností (od 3,3 do 7 tun) a užitečnému zatížení až 4,3 tuny (nejvíce ve své třídě). Tři výšky střechy a čtyři délky vozidla tvoří dohromady 8 různých objemů nákladového prostoru od 7 do 17 m3 . Kombinací všech možností si můžete vytvořit vozidlo, které bude na míru vašim úkolům.

Nové IVECO EUROCARGO

IVECO EUROCARGO

Nejvhodnější nákladní vozidlo pro libovolné použití – díky dokonalé konstrukci, skvělé manévrovatelnosti a výrobní řadě, která nemá obdoby.

Prostřednictvím modelu Eurocargo nabízí společnost Iveco svým zákazníkům a výrobcům nástaveb vozidlo na míru pro jakékoliv využití v segmentu středně velkých vozidel.

Tajemství úspěchu modelu Eurocargo spočívá v jeho všestrannosti:

  • snadno se řídí v centrech měst díky kompaktní kabině, velkému úhlu natočení předních kol (52 stupňů) a malému stopovému poloměru otáčení (od 6,45 m);
  • zároveň nabízí skvělou výkonnost na dlouhých cestách nebo v těžkých podmínkách (výkon až 300 k a točivý moment 1 050 Nm).

IVECO Stralis HI - WAY

Truck of the Year 2013

Stanovte si vysoké cíle. Nový Stralis představuje vynikající řešení dnešních a budoucích potřeb dálkové dopravy. Je jediným vozem ve své třídě, který nabízí tak širokou a integrovanou řadu funkcí za optimální náklady.

Je také nejlepší z hlediska hospodárnosti a výkonnosti, a to díky novým motorům Euro VI HI-eSCR* a dále díky technologii na minimalizaci provozních nákladů založené z části na vyšším točivém momentu a výkonu motoru.

Kabina nového Stralisu se vyznačuje nezaměnitelným stylem, bezkonkurenčním komfortem a revoluční technologií: od systému ergonomie řidiče IVECONNECT, ovládáním sedadla, lůžek přes úložné prostory a materiály až k barevnému provedení. Vše v novém Stralisu je navrženo pro lepší kvalitu práce a pobytu na palubě.

IVECO TRAKKER

Vozidla řady Trakker nabízí zákazníkovi optimální řešení z hlediska konstrukce, výkonu a spolehlivosti.

Model Trakker je navržen pro práce v každém klimatu a v libovolném typu terénu – od prašných cest až po extrémní off road. Přitom však zaručuje maximální komfort, bezpečnost a produktivitu.

Trakker je vozidlo, které díky svým vlastnostem a široké nabídkové řadě, dokáže splnit jakékoliv zadání:

  • přeprava inertních materiálů (sklápěcí korba),
  • přeprava betonu (domíchávač betonu nebo betonová pumpa),
  • zimní a letní údržba silnic
  • speciální vícenápravová provedení.

Technické vlastnosti, mobilitu a robustnost modelu Trakker využívají také záchranné složky (hasiči, civilní obrana) a armáda.