Mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava

Jsme tu pro Vás od roku 1990. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a zajišťujeme přepravy v rámci celé EU od 1 palety až po celovozové zásilky.  Nejvíce zboží přepravujeme do a z Německa a Francie. Do Francie vypravujeme několik vozidel týdně (jek celovozových tak dokládkových přeprav) Většinu přeprav zajišťujeme vlastními vozidly. Specializujeme se na přepravu nápojů a na přepravy s vykládkou či nakládkou s hydraulickým čelem. Jsme zapojeni do on-line spedičních databází, což nám umožňuje najít nejvhodnější vozidlo pro pokrytí potřeb zákazníka pokud nemáme volnou kapacitu na naší technice. Děkujeme našim dlouholetým zákazníkům, za důvěru, díky které máme tu čest jim poskytovat nepřetržitě naše služby již 30let.

Pro potřeby zákazníků disponujeme vlastním vozovým parkem. Provozujeme vozidla značky IVECO a KÖGEL. Standardní a velkoobjemové plachtové soupravy. Myslíme na ekologii a plníme emisní normy EURO 5 až EURO 6.

Čím disponujeme

1

Vozidly značky IVECO a MERCEDES BENZ splňující emisní normy EURO 5 a EURO 6, všechna naše vozidla jsou vybavena satelitním sledováním s možností komunikace a řidiči jsou v neustálém kontaktu s dispečery. Pro pohodlí řidiče jsou nová vozidla vybavována standardní a nezávislou kompresorovou klimatizací, nezávislým topením, kompresorovou lednicí a další výbavou. Pro zajištění co nejrychlejší přepravy zboží, jsou vozidla vybavena jednotkami pro výběr mýtného (Česko, Německo, Francie, Rakousko). Vozidla jsou dále vybavena tankovacími a platebními kartami DKV a EUROWAG pro bezhotovostní platby. Řidiči jsou každoročně školeni, aby dokázali bezpečně a co nejrychleji přepravit vaše zboží.

2

Plachtové návěsy renomované značky KÖGEL, které jsou všechny vybaveny třístranným shrnováním plachet, což umožňuje nakládat jeřábem, ale i rychlé nakládání z bočních stran. Objem 90 m³ a 100 m³, užitečná hmotnost 25 t. Pro rychlou a bezpečnou nakládku jsou návěsy vybaveny oboustranným shrnováním střechy, takže je možné shrnout střechu od přední čela dozadu a tím nevzniká prostor kam by se obtížně nakládalo zboží jeřábem.

3

Vozidly vybavenými nakládací plošinou o nosnosti 2000 Kg pro možnost vyložení a naložení paletového zboží u zákazníka bez nakládací rampy nebo bez vysokozdvižného vozíku

4

Velkoobjemové návěsy s vnitřní výškou 3 m, objemem 100 m³ a užitnou nosností 25 t. S možností rozšíření zadního portálu na šířku 3,5 m, čímž je umožněná pohodlná nakládka širšího zboží.

6

Naše vozidla jsou vybavena certifikáty pro zajištění nákladu dle evropské normy EN 12642 XL a DC 9.5.  Splňujeme přísné podmínky pro přepravu nápojů a pro přepravu zboží v režimu ADR.

5

Vozidly o nosnosti od 850 Kg do 5,5 t

Expresní zásilky

Expresní přepravy malých zásilek zajišťujeme dodávkovými vozidly do užitečné hmotnosti 1050 kg