PLOŠINA

Plošina

nosnost 200 kg

JEŘÁB

Jeřáb

od 6 t do 400 kg

Asistence

odtah a vyprošťování

Jeřábnické práce

Víceúčelový stroj je postaven na terénním podvozku vozidla Tatra 815 – 2 . To má několik výhod v používání víceúčelového stroje.

Máme pro vás více informací o asistenční službě. Máte zájem zjistit více?

Chcete se dozvědět více o využití pracovní plošiny?

V případě zájmu o naše služby nebo bližší informace nás kontaktujte na tel.: +420 412 524 236 nebo +420 602 167 191

Co nabízíme

1

Délka vozidla v přepravní poloze  s namontovaným JIB (prodloužené rameno jeřábu) je délka  9,3 m, výška 4 m. Celková hmotnost vozidla 22 t.

Bez namontovaného prodloužení jeřábu  v přepravní poloze je délka jen 7 m, výška 4m. Celková hmotnost vozidla 21,2 t.

2

S těmito parametry při práci autojeřábu nebo pracovní plošiny vykazuje stroj výbornou  stabilitu  i při maximálním horizontálním dosahu 22,10 m a maximálním vertikálním dosahem 26m, nosnost pracovní plošiny 200 kg

Tyto rozměry a konstrukce jeřábu/pracovní plošiny umožňují s tímto strojem pracovat ve velmi omezeném prostoru.  Sestavení výložníku dovoluje oproti standardnímu jeřábu například zasouvat břemene do prostoru jednotlivých podlaží.

3

Hydraulický jeřáb je vybaven lanovým navijákem 2,3t s délkou lana 70 m. Tímto je možné stroj využívat jako standardní jeřáb s jeřábovým lanem.

4

Stroj je vybaven dvěma vyprošťovacími navijáky (2 x 20t) které slouží k vyprošťování vozidel nebo přibližování břemen na stavbách, manipulací při těžbě dřeva atd.

5

Změna jeřábu na pracovní plošinu trvá maximálně 10 min

6

Konstrukce jeřábu umožňuje práci pod úrovní stání vozidla, lze ho tedy využít i jako mostní prohlížečku a k opravám spodní konstrukce mostů.

7

Všechny funkce jeřábu/pracovní plošiny jsou řízené dálkovým ovládáním. Strojník je tedy při provádění úkonů jeřábu přímo u břemene a není tím závislý pokyny na dálku. Ostatní pracovníci se mohou plně věnovat své práci.