Rodinná forma vznikla v roce 1990 podnikající v oboru nákladní dopravy. Pro zlepšení kvality našich služeb jsme v roce 1997 zakoupili náš vlastní areál. Zde jsme kromě kanceláří a odstavné plochy vybudovali servis nákladních vozidel. V září 2005 jsme se stali autorizovaným servisem a prodejcem vozů IVECO.

Naše nabídka je velmi rozsáhlá, dveře jsou otevřené jak lidem, kteří již pracují na výše zmíněných pozicích a mají tak praxi, ale stejně tak přivítáme lidi po škole, kteří chtějí pracovat a ve svém oboru se dál zdokonalovat. V současné době, kdy je velký nedostatek pracujících lidí, především v odborných oblastech, nabízíme možnost i žákům, kteří ukončili základní nebo střední školu a rozhodují se, jakým směrem se dál budou ubírat. Nabízíme finanční podporu při studiu, včetně odborné praxe v naší firmě, s následným uzavřením pracovní smlouvy, po ukončení studia. Dále nabízíme možnost brigád v době prázdnin.

Budete pracovat v prostředí rodinné firmy, která nabízí věrnostní program, příplatky, benefit v podobě cestovního pojištění či příspěvku na stravování, možnost zvýhodněného čerpání PHM, kompletní zázemí včetně svého servisu, pneuservisu a vozového parku. Vzhledem k více činnostem, kterým se naše společnost věnuje, máme možnost nabídnout zaměstnanci jinou pracovní pozici v případě, že tu současnou nemůže vykonávat.

Pro naši firmu hledáme nové spolupracovníky, konkrétně na pozice:

1

AUTOMECHANIK

 • Práce s moderní automobilovou technikou
 • Profesní růst
 • Účast na odborných školeních základní mzda + výkonnostní odměna
 • Kvalitní pracovní oděvy (včetně praní)
 • Benefity v podobě stravenek, věrnostní program, firemní akce

2

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK

 • Nalezení, řešení elektrických závad
 • Práce se speciálním značkovým PC
 • Profesní růst
 • Účast na odborných školeních základní mzda + výkonnostní odměna
 • Kvalitní pracovní oděvy (včetně praní)
 • Benefity v podobě stravenek, věrnostní program, firemní akce

Kariéra s výučním listem

Již několik let, panuje názor, že jakmile nemá člověk minimálně maturitu, je k ničemu a v životě nic nedokáže. Bohužel tomuto trendu přispěli i samotní zaměstnavatelé, kteří nutili své zaměstnance, aby si vzhledem ke své profesi zvýšili kvalifikaci, ať už maturitu, bakalářským studiem, vysokou školou, aj.

Dalším podporovatelem tohoto trendu se staly v neposlední řadě soukromé střední a vysoké školy a všeobecně málo dětí, kdy docházelo v důsledku neobsazených ročníku k jejich zániku. Dnes s jistotou můžeme říci, že studovaných lidí s tituly, je víc než dost, zatímco odborníků a především řemeslníků je žalostně málo. A to tak, že kromě zaměstnavatelů, kteří mají problém sehnat kvalitního odborníka, tak již i ostatní lidé pocítili, že například na kominíka, je dnes potřeba si podat málem kolkovanou žádost. A bude hůř! Těch pár kvalitních řemeslníků, které ještě dnes máme, nám bohužel stárne a není kým je nahradit. Mladí lidé ovlivněni rodinou, ale i dobou chtějí hned vydělávat velké peníze a být na vysokých lukrativních postech.

V dnešní době si člověk, který svému oboru rozumí a dělá jej kvalitně, vydělá mnohdy lepší peníze než vysokoškolák. Už vůbec není na místě, označovat lidi s výučním listem za jakkoliv méněcenné, naopak. Příkladem je i náš obor – servis vozidel. V dnešní době, kdy jsou vozidla čím dál modernější, vybavena elektronikou, kdy je potřeba je připojovat k počítačům a diagnostikovat tak jejich stav, nemůže tuto činnost provádět žádný hlupák. Je potřeba, aby daný obor dotyčného bavil a nečinilo mu problém se i po ukončení studia dál vzdělávat (myšleno kurzy, školení v oboru). Vystudovaná škola není známkou kvality ani chytrosti, až odvedená práce ukáže, jak moc je člověk schopný a daný obor ho baví a zajímá. Byli bychom rádi, aby se tradice řemesla a kvalitních odborníků opět stala uznávanou součástí a rodiči vyhledávanou variantou dalšího životního směru pro svoje děti. V žádném případě nechceme zavrhovat důležitost vzdělávání, jen je nutné neupínat se jen na jednu možnost. Už kvůli našim dětem, ne každé je studijní typ.

Chceme být součástí vzkříšení výučních oborů a chceme jim vrátit jejich důležitost a prestiž. Proto jsme se rozhodli aktivně zapojit a nabídnout žákům základních a posléze středních škol, možnost stipendijního studia. Kdy zájemce o obor automechanik, autoelektrikář nebo autodiagnostik, budeme na základě smlouvy uzavřené se zákonnými zástupci finančně podporovat při jejich vzdělávání a po ukončení studia, jim zajistíme volné pracovní místo v naší firmě. Samozřejmostí, je po celou dobu vzdělávání praxe nejen ta školní povinná, ale i ta nepovinná v našem servisu a zároveň možnost příjemného finančního ohodnocení.

Kompletní informace o možnostech stipendijního studia Vám rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech:

info@audoviktoria.cz

+420 412 513 259[/vc_column_text]